سازمانی

در مورد ما

1995

- مدیکال پارک فاتیح

بیمارستان مدیکال پارک فاتیح از طرف گروه بیمارستان های مدیکال پارک اولین مرکز خدماتی تاسیس شده می باشد که از روز تاسیس تا به امروز دارای تجهیزات پیشرهته و تکنولوژیک، واحد پزشکی جامع و برنامه های کاربردی تشخیصی و درمان ارائه خدمات می نماید.

1996

مدیکال پارک سلطان قاضی

گروه بیمارستان های مدیکال پارک به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به کیفیت بین المللی برای تمامی قشر جامعه با شعار ” ارائه خدمات برای همه” راه خود را شروع کرده و با کادر متخصص و تکنولوژی مدرن پزشکی در چهار گوشه ترکیه بیمارستان های قابل اعتماد را به انسان ها ارایه می نماید.

2006

مدیکال پارک بورسا

با داشتن گواهینامه و جواز کمیسیون مشترک بین المللی که کیفیت و برتری بیمارستانمان را ثبت کرده ایم به همراه تکنولوژی مدرن و روش های درمان پیشرفته در موثر ترین راه برای تشخیص و خدمات درمان استفاده می شود

2007

مدیکال پارک باهچه لی اولر

یکی از بزرگترین بیمارستان های خصوصی که در قسمت آناتولی استانبول قرار دارد بیمارستان مدیکال پارک باهچه لی اولر می باشد که با ساختار و تشکیلات کامل دارای روش تشخیصی و درمانی پیشرفته می باشد و برای هر قشر جامعه ارائه خدمات می نماید.

مدیکال پارک توکات

بیمارستان مدیکال پارک توکات اولین و تنها بیمارستان خصوصی در آن منطقه می باشد که در یک مکان بسته ای به مساحت 6000 متر مربع دارای 20 بخش درمانی و ظرفیت 49 تخت بیمار می باشد. به ویژه بخش های جراحی مغز و اعصاب، جراحی قلب و عروق، قلب و عروق، مغز و اعصاب، ارولوژی، چشم، گوش، بینی و گلو، زنان و زایمان، ارتوپدی ، بخش های مراقبت های ویژه که با کیفیت استانداردهای بین المللی به عنوان یک مرکز ارجاع عمده برای ساکنین شهر توکات و شهرستان های اطراف می باشد.

مدیکال پارک الازی

بیمارستان مدیکال پارک الازی با پرسنل متخصص ، ایده معماری ، اتاق های بیمار و تجهیزات داخلی و خدمات درمانی به ساکنین استان الازی و شهرستان های اطاف آن ارائه خدمات می نمایند.

مدیکال پارک باتمان

بیمارستان مدیکال پارک باتمان به مناطق اطراف به ویژه در شهر باتمان با ساختار کامل ، کادر پزشکی متخصص و کادر واجد شرایط در سطح کیفیت بین المللی ارائه خدمات می نماید. بیمارستان، در حالی که با استفاده از آخرین پیشرفت ها در زمینه پزشکی فعالیت دارد به نوآوری ها نیز در منطقه منجر شده است

 2008

مدیکال پارک وان

بیمارستان مدیکال پارک وان یکی از بیمارستان های گروه مدیکال پارک است که در شرق ترین قسمت ترکیه قرار دارد. این بیمارستان برای بیمارانی که از مناطق و شهرهای اطراف به ویژه وان برای درمان می آیند خدمات درمانی پزشکی و سلامتی را در سطح بین المللی برای بیماران ارایه می نماید. این بیمارستان که در یک مکانی به مساحت 15000 متر مربع ساخته شده است دارای ظرفیت 149 تخت بیمارمی باشد، این بیمارستان مجهزبه 26 بخش تخصصی ، بخش تشخیص و درمان داخلی و جراحی و 50 دکتر و پرسنل در مجموع می باشد که در 7 روز هفته به طور 24 ساعته ارایه خدمات می نماید.

مدیکال پارک قاضی آنتپ

بیمارستان مدیکال پارک که در در مرکز جنوب شرقی آناتولی قرار دارد دارای 33 بخش تخصصی اعم از داخلی، جراحی ،تشخیص بیماری و توانبخشی می باشد. این بیمارستان دارای کادر 39 نفره پزشکی است که 36 تخت بیمار در قسمت مراقبت های ویژه بوده ود در کل دارای ظرفیت 157 تخت بیمار می باشد که به همراه تکنولوژی مدرن پزشکی و کادر پزشکان متخصص در 7 روز هفته 24 ساعته ارایه خدمات می نمایند.

مدیکال پارک گوزتپه

مجتمع بیمارستان مدیکال پارک گوز تپه درکه یکی از مهمترین بخش های تجاری مسکونی قسمت آناتولی استانبول می باشد که در بزرگراه اتصالی ای 5 که قسمت اروپا و آناتولی استانبول را به هم متصل می نماید قرار دارد. این مجتمع که در کل به مساحت 36000 متر مربع می باشد تمام ساختمان های موجود در این مکان با دقت و بر نامه ریزی به شکل ساختمان های هوشمند طراحی شده است.

این مجتمع غول پیکر که شامل سه بخش بیمارستان عمومی، بیمارستان سرطان و بیمارستان دندانپزشکی می باشد، اگر که ظرفیت تخت بیمار مورد توجه قرار گرفته نشود به عنوان یکی از بزرگترین بیمارستان های خصوصی ترکیه محسوب می شودو همچنین اولین بیمارستان خصوصی سرطان می باشد.

مدیکال پارک آنتالیا

مجتمع بیمارستان مدیکال پارک که دارای اولین و تنها مجوز کیفیت جی سی آی در سواحل مدیترانه می باشد می باشد در مکانی به مساحت 30000 متر مربع ساخته شده است که دارای دو بخش جراحی عمومی و جراحی قلب می باشد. این بیمارستان در سواحل لارا قرار دارد که یکی از مهمترین مراکز تجارتی و توریستی آنتالیا می باشد.

2009

مدیکال پارک سامسون

بیمارستان مدیکال پارک سامسون در مرکز شهرستان آکاتوم در مکانی به مساحت 18600 متر مربع قرار دارد. این بیمارستان با 33 بخش تخصصی، 50 پزشک متخصص و 146 تخت به بیماران ارائه خدمات می نماید.

مدیکال پارک اردو

مدیکال پارک اردو که سیزدهمین بیمارستان گروه مدیکال پارک می باشد به عنوان یکی از بزرگترین بیمارستان های خصوصی منطقه دریای سیاه ارایه خدمات می نماید. این بیمارستان که در مکانی به مساحت 17000 متر مربع که برای افزایش راحتی بیماران به طور افقی طراحی شده است . این بیمارستان در مرکز شهر واقع شده و رفت و آمد به بیمارستان بسیار راحت می باشد.

2010

مدیکال پارک اوشاک

گروه بیمارستان های مدیکال پارک که مراقبت و خدمات بهداستی با کیفیت را برای اکثریت قشر جامعه ارایه کرده است در سال 2010 بیمارستان مدیکال پارک اوشاک را نیز به لیست بیمارستان های خود اضافه کرده است. این بیمارستان که در مکانی به مساحت 15000 متر مربع ساخته شده است چه از لحاظ ظاهری و موقعیت چه از لحاظ تکولوژی به طور چند منظوره با کیفیت بالا ارایه خدمات می نماید.

2011

مدیکال پارک تارسوس

گروه بیمارستان های مدیکال پارک کیفیت خدماتی خود را به تارسوس نیز انتقال داده است. بیمارستان تارسوس که پانزدهمین بیمارستان گروه مدیکال پارک می باشد با کادر پزشکی متخصص و فن آوری پیشرفته تجهیزات پزشکی در آین منطقه ارایه خدمات می نماید.

مدیکال پارک قبزه

بیمارستان مدیکال پارک قبزه که در مکانی به وسعت 17000 متر مربع قرار دارد با ظرفیت 135 تخت بیمار و 48 تخت مراقبت ویژه ارایه خدمات درمانی می نماید.

مدیکال پارک ازمیر

بیمارستان مدیکال پارک ازمیر در مکانی به مساحت 46000 متر مربع دارای ظرفیت 244 تخت بیمار، 78 تخت مراقبت ویژه می باشد که برای افزایش رفاه راحتی بیماران به طور افقی طراحی شده است و از هر منطقه شهر به راحتی قابل دسترس می باشد.