بیمارستان ها

آنتالیا

مجتمع بیمارستان مدیکال پارک که دارای اولین و تنها مجوز کیفیت جی سی آی در سواحل دریای سفید می باشد می باشد در مکانی به مساحت 30000 متر مربع ساخته شده است که دارای دو بخش جراحی عمومی و جراحی قلب می باشد. این بیمارستان در سواحل لارا به عنوان “مجتمع بیمارستانی” قرار دارد که یکی از مهمترین مراکز تجارتی و توریستی آنتالیا می باشد.

مجتمع بیمارستان مدیکال پارک آنتالیا که دارای برگه اعتباری جی سی آی می باشد با هدف (سلامتی برای همه) به هموطنانی که حتی در دورترین نقاط زندگی می کنند ارائه خدمات می نماید. این مجتمع درمانی با 84 اتاق درمان سرپایی که 39 عدد آن در بخش قلب موجود بوده و در کل دارای 206 تخت بیمار می باشد ، دارای استاندارد و امکانات کافی برای پیوند عضو بوده و 4 عدد اتاق مراقبت های ویژه و با 10 اتاق عمل به طور کلی در 33 بخش پزشکی به هموطنان ارائه خدمات پزشکی و درمانی می نماید.

مجتمع بیمارستان مدیکال پارک آنتالیا که یکی از بزرگترین بیمارستان ها در سواحل مدیترانه می باشد دارای استادان و متخصصان در سطح بین المللی می باشد ، هدف ما گرفتن در رتبه اول در مورد (پیوند عضو) نه تنها در کشورمان بلکه یکی از بیمارستان های مورد ترجیح در اروپا است. ما با افتخار اعلام می نماییم که یکی از بیمارستان هایی هستیم که پیوند عضو را پایین ترین درصد عوارض جانبی در سطح ترکیه انجام می دهیم.

در مجتمع بیمارستانی از یک طرف خدمات پزشکی ارشد در سطح بالا از قبیل پیوند عضو ، پیوند مغز استخوان، تومورشناسی ، تومورشناسی تشعشع و از طرف دیگر تعداد زیادی از واحد هایی که مکمل همدیگر هستند از قبیل مرکز پوست و زیبایی ، واحد پیوند مو رژیم، مانند تغذیه و رژیم های غذایی در زیر یک سقف ارائه خدمات می نماییم.

مجتمع بیمارستانی مدیکال پارک که به عنوان بیمارستان مرجع منطقه مدیترانه می باشد که مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات می باشد در رابطه با پزشکی هسته ای ، ال آی ان ای سی (واحد شتاب دهنده خطی رادیوتراپی)، پی ای تی/ سی تی انجام عمل پیوند عضو با برترین کیفیت به وسیله استادان ، متخصصانی که در سطح بین المللی معروف می باشد انجام می دهد.

مجتمع بیمارستان مدیکال پارک آنتالیا که در طول مدت زمان کوتاهی پس ار شروع به کار کردن با بیش از 200 شرکت بیمه درداخل کشور و خارج از کشور قرارداد بسته و به این طریق خدمات درمانی خود را به خارج از مرز های کشور نیز انتقال داده است.

بیمارستان مدیکال پارک که در پایتخت گردشگری قرار دارد خدمات درمانی در سطح بین المللی را برای کشور های همسایه و تمام کشور های دیگر جهان به همراه حکیمان مجرب در چارچوب (سلامتی گردشگری) ارایه خدمات می نماید.

مجتمع بیمارستان مدیکال پارک آنتالیا با به وجود آوردن یکی از بهترین مراکز درمانی گردشگری بیمارستان مدیکال پارک را به تمام مردم جهان معرفی می نماید.

باتمان

بیمارستان مدیکال پارک باتمان به مناطق اطراف به ویژه در شهر باتمان با ساختار کامل ، کادر پزشکی متخصص و کادر واجد شرایط در سطح کیفیت بین المللی ارائه خدمات می نماید. بیمارستان، در حالی که با استفاده از آخرین پیشرفت ها در زمینه پزشکی فعالیت دارد به نوآوری ها نیز در منطقه منجر شده است.

بیمارستان ما که در مارچ سال 2007 مجوز کیفیت ایزو 9001-2000 را گرفته ،امکانات، کیفیت و رضایت مشتری را در بالاترین سطح محافظت نموده ایم. بیمارستان مدیکال پارک باتمان با پذیرش 353510 بیمار در سال 2007 و با پذیرش 434288 بیمار در سال 2008 دارای خصوصیت بیشترین پذیرش بیمار بین بیمارستان هایی خصوصی در ترکیه می باشد.

بیمارستان مدیکال پارک باتمان، مجهز به دستگاه های فن آوری عمومی و واحد مراقبت های ویژه نوزادان، اتاق عمل هایی که دارای سیستم تهویه فیلتر هپا با استریل کامل هستند به همراه حکیمان مجرب و کادر متخصص و پرستاران در سطح کیفیت بین المللی ارائه خدمات درمانی می نمایند.

بیمارستان مدیکال پارک باتمان با 121 تخت بیمار، 22 اتق عمل، 26 اتق مراقبت های ویژه و بیش از 35 پزشک متخصص در 22 بخش پزشکی درمانی ارائه خدمات می نمایند.

بورسا

بیمارستان مدیکال پارک بورسا در یکی از کلانشهر های تریکه بنام بورسا در میدان فومارا دارای ساختمان هوشمند می باشد این بیمارستان که در 21 طبقه در مکانی به مساحت 21200 متر مربه ساخته شده است با پیشرفته ترین تکنولوژی پزشکی و روش های درمانی مدرن ارایه خدمات می نماید.

با داشتن گواهینامه و جواز کمیسیون مشترک بین المللی که کیفیت و برتری بیمارستانمان را ثبت کرده ایم به همراه تکنولوژی مدرن و روش های درمان پیشرفته در موثر ترین راه برای تشخیص و خدمات درمان استفاده می شود

در بیمارستان ما بخش های جراحی مغز و اعصاب، ارتوپدی و تروماتولوژی، بخش زنان و زایمان، جراحی قلب و عروق، چشم پزشکی، گوش و حلق گلو بینی ، بخش جراحی پلاستیک و جراحی عمومی موجود می باشد که همه عملیات انجام شده در این بخش ها دارای نتایج در سطح استانداردهای اروپایی می باشند.

بیمارستان مدیکال پارک باتمان دارای 2 بخش عمل می باشد، بخش جراحی قلب و عروق که دارای سیستم تهویه جریان مستقیم بوده و اتاق عمل دیگری که دارای تجهیزات برای عمل جراحی های ویژه می باشد،این بیمارستان با یک تیم جراحی قلب و عروق با تجربه ارائه خدمات می نماید. تمام عمل جراحی های انجام شده در بیمارستان مدیکال پارک بورسا در سطح استاندارد های بین المللی انجام می گیرد.

بخش مراقبت های وِژه نوزادان که که به طور شبانه روزی ارایه خدمات می نماید به عنوان برترین نمونه ای از بیمارستان هایی است که دارای بخش مراقبت های ویژه نوزادان می باشند. این بخش که از بیمارستان های دیگر هم نوزادان را پذیرش می نماید دارای 27 انکوباتور، هواکش، تخت فضای باز، انکوباتور حمل و نقل، دستگاه فتوتراپی و مانیتور هایی که تمام عملکرد های حیاتی نوزادان قابل تشخیص و دید می باشند.

علاوه بر این در طبقه 11 این بیمارستان دارای بخش انکولوژی می باشد که دارای خدمات درمان سرپایی و بستری می باشد. این بخش دارای 27 صندلی شیمی درمانی و اتاق های تک تخته می باشد و همچنین دارای آزمایشگاه جداگانه خون می باشد.

 

الازی

بیمارستان مدیکال پارک الازی با پرسنل متخصص ، ایده معماری ، اتاق های بیمار و تجهیزات داخلی و خدمات درمانی به ساکنین استان الازی و شهرستان های اطاف آن ارائه خدمات می نمایند.

بیمارستان مدیکال پارک الازی که در بلوار یونوس امره در مکانی به مساحت 9000 متر مربع ساخته شده است که دارای ظرفیت 115 تخت بیمار، 6 اتاق عمل ، اتاق مراقبت های ویژه و بخش نوزادان می باشد. به بیمارستان مدیکال پارک الازی بدون هیچ مشکلی از هر نقاط شهر امکان دسترسی موجود می باشد.

بیمارستان مدیکال پارک الازی دارای تجهیزاتی از قبیل ام آی آی، توموگرافی کامپیوتری، سونوگرافی، ماموگرافی، دانسیتومتری استخوان، دستگاه تصویر برداری و غیره می باشد نقش مهمی در تشخیص بیماری و درمان ایفا می نمایند.

بخش قلب و عروق بیمارستان که مجهز به امکانات پیشرفته ترین تجهیزات در زمینه تصویر برداری می باشد در واحد آنژیوگرافی دیجیتال بیمارستان، آنژیوگرافی عروق کرونر و در صورت لزوم، بالون و استنت توسطحکیمان متخصص و کادر مجرب انجام می پذیرد.

در بخش قلب و عروق بیمارستان مدیکال پارک الازی اتاق عمل ویژه برای این عملیات تخصیص داده شده است که دارای متخصصین قلب و عروق ، جراحان قلب و متخصص بیهوشی می باشد. در این بیمارستان افراد از همه سنین درمان دریچه قلب ، انواع جراحی کرونر بای پس (سی ای بی جی) ، نصب باتری موقت قلب انجام گرفته شده است.

در اتاق عمل هایی که دارای تشکیلات کامل می باشد جراحی مغز،گوش حلق گلو بینی ، جراحی عمومی، ارولوژی، زنان و زایمان، ارتوپدی و تمام عملیاتی از این قبیل به طور آندوسکوپی و لاپاروسکوپی انجام می شود.

 

قبزه

بیمارستان مدیکال پارک قبزه که در مکانی به وسعت 17000 متر مربع قرار دارد با ظرفیت 135 تخت بیمار و 48 تخت مراقبت ویژه در شهری قبزه که دارای جمعیت 300 هزار نفر می باشد ارایه خدمات درمانی می نماید. در بیمارستانی که دارای حکیمان متخصص می باشد در بخش های درمانی مختلف با بیمه تامین اجتماعی و بیمه خصوصی به ارائه خدمات درمانی ادامه می دهد. تکنولوژی گاما نایف که به بخش انکولوژی بیمارستان مدیکال پارک آورده شده است به مردم شهر قبزه به عنوان فرصت درمانی بزرگی می باشد. روش های گاما نایف و سایبر نایف که در تشخیص و درمان بیماریهای سرطانی استفاده می شود برای بیماران فرصت درمان با رادیوتراپی با کمترین عوارض جانبی را فراهم می نماید.

بیمارستان مدیکال پارک قبضه با تاسیس آزمایشگاه خواب ، مشکل خر و پف که کیفیت زندگی و خواب انسان ها را به طور منفی تحت تاثیر قرار می دهد و مواردی از قبیل آپنه خواب را تشخیص و درمان می نماید.

روش درمان فیزیوتراپی و تکنیک های توانبخش که باعث کوتاه شدن روند درمان می شود در این بیمارستان با تجهیزات فنی و تکنولوژی مدرن که دارای ظرفیت 16 تخت فیزیک درمانی و توانبخشی می باشد که برای بیماران به طوری سرپایی و بستری ارائه خدمات درمانی می نماید.

در آسیب دیده گی های دست و عضو بدن مهمترین عمل میکرو جراحی می باشد. بیمارستان مدیکال پارک با گروه حکیمان مجرب و استادان متخصص 7 روز هفته یه طور 24 ساعته ارائه خدمات می نماید. بخش های موجود در بیمارستان شامل : رادیوتراپی، آزمایشگاه خواب، بخش اورژانس بوده و همچنین به همراه واحدهای ویژه دارای بخش های میکروسکوپی و هماتولوژی، کلینیک دندانپزشکی، پوست، اطفال، داخلی، زنان و زایمان، و خدمات آزمایشگاهی (بیوشیمی، آسیب شناسی، میکروبیولوژی، ژنتیک و ایمونولوژی)، جراحی پلاستیک، دوباره سازی و جراحی زیبایی و رادیولوژی می باشد.

بیمارستان مدیکال پارک قبزه دارای 58 دکتر می باشد که برای 600 نفر امکان کار و استخدام به وجود آورده است. گروه بیمارستان های مدیکال پارک که بیش از هزار نفر امکانات استخدام را فراهم نموده با اضافه شدن بیمارستان قبزه این تعداد افزایش خواهد یافت.

 

قاضی آنتپ

بیمارستان مدیکال پارک که در در مرکز جنوب شرقی آناتولی قرار دارد دارای 33 بخش تخصصی اعم از داخلی، جراحی ،تشخیص بیماری و توانبخشی می باشد. این بیمارستان دارای کادر 39 نفره پزشکی است که 36 تخت بیمار در قسمت مراقبت های ویژه بوده ود در کل دارای ظرفیت 157 تخت بیمار می باشد که به همراه تکنولوژی مدرن پزشکی و کادر پزشکان متخصص در 7 روز هفته 24 ساعته ارایه خدمات می نمایند.

بیمارستان مدیکال پارک قاضی آنتپ دارای 5 اتاق عمل می باشد که 2 عدد آن قلب و عروق و 3 عدد دیگر جراحی عمومی می باشد.

اتاق های عمل دارای تجهیزات پیشرفته و سیستم تهویه تخلیه آرام هپا و استریل می باشد. در بیمارستان مدیکال پارک قاضی آنتپ تمام عمل های انکولوژی (تومور شناسی) با موفقیت انجام گردیده است.

در بیمارستان، اتاق زمان با ارایه خدمات 24 ساعته و بخش های بیماری های قلبی عروقی، اختلالات ریتم قلبی، بیماری های قلبی مادرزادی و در تشخیص و درمان بیماری های روماتیسمی دریچه قلب، آنژیوگرافی عروق کرونر، کاتتریزاسیون قلبی، عملکرد الکتروفیزیولوژیک (ای پی اس) و واحد آنژیوگرافی دیجیتال موجود می باشد.

 

استانبول باهچه لی اولر

یکی از بزرگترین بیمارستان های خصوصی که در قسمت آناتولی استانبول قرار دارد بیمارستان مدیکال پارک باهچه لی اولر می باشد که با ساختار و تشکیلات کامل دارای روش تشخیصی و درمانی پیشرفته می باشد و برای هر قشر جامعه ارائه خدمات می نماید.

بیمارستان مدیکال پارک باهچه لی اولر در قسمت مرکزی بخش اروپا استانبول در بزرگرا ای 5 واقع شده است. از فرودگاه آتاتورک در مسافت 5 دقیقه ای، از راه دریا در مسافتی به مدت زمان 10 دقیقه می باشد که در ایستگاه اتوبوس و متروبوس یاهچه لی اولر قرار گرفته و برای مراجعه کنندگانی که از استانبول ، از شهرهای دیگر و یا خارج از کشور می آیند به راحتی قبل دسترسی می باشد. بیمارستان مدیکال پارک باهچه لی اولر برای مراجعه کنندگان خدمات درمانی در سطح استاندارد های بین المللی را ارایه می نماید.

بیمارستان مدیکال پارک باهچه اولر که دارای مجوز اعتبار نامه کمیسیون مشترک بین المللی (جی سی آی) می باشد در 17 طبقه ساخته شده است و دارای ظرفیت 246 تخت می باشد که 13 عدد آن انکوباتور، 89 اتق معاینه، 10 اتاق عمل می باشد که در مکانی به مساحت 30000 متر مربع ساخته شده است. همچنین دارای بخش های جراحی قلب و عروق، مراقبت های ویژه عمومی ،بخش مراقبت های ویژه نوزادان ، می باشد که به عنوان یک مرکز مرجع در استانبول به همراه حکمیان با تجربه خدمات درمانی ارائه می نماید.

بیمارستان مدیکال پارک باهچه لی اولر دارای مراحل تشخیص و درمان پیشرفته در بخش های جراحی قلب و عروق، بیماریهای سرطان و ارتوپدی می باشد. همچنین عمل جراحی پارکینسون (باتری مغزی)، درمان پروستات بدون عمل جراحی ، آی وی اف و پیوند قرینه که در مراکز معدودی در جهان انجام می پذیرد در بیمارستان مدیکال پارک باهچه لی اولر به بیماران خدمات ذکر شده را ارائه می نماید.

بیمارستان دارای حکیمان مجرب و کادر متخصصی می باشد که با روش های پیشرفته از قبیل پی ای تی/ سی تی، شتاب دهنده خطی بیماری های سرطانی را تشخیص و درمان می نمایند و همچنین تیروئید ، پستان، کبد، پانکراس، کیسه صفرا، جراحی تومور ارتوپدیک، تومورهای بیماری های زنان که شاخه تخصصی از جراحی تومورمی باشند در این بیمارستان تشخیص و درمان می شود. همچنین دارای تجهیزات برجستهو پیشرفته تشخیصی از جمله توموگرافی کامپیوتری کاتتر آنژیوگرافی قلبی 64 قطعه ، رزونانس مغناطیسی (ام آر آی) سونوگرافی چهار بعدی دیجیتال آنژیوم می باشد.

بیمارستان مدیکال پارکباهچه لی اولر که خدمات خود را بر اساس مراقبت های بهداشتی با کیفیت، رضایت بیمار در محیطی گرم انجام می دهد با گروه حکیمان مجرب و تجهیزات تکنولوژی پیشرفته با روش تشخیص زودرس و درمان موثر ایجاد امکانات رفاهی برای بیماران روش های پیشرفته تشخیص و درمان را ارائه می نماید.

استانبول فاتیح

بیمارستان مدیکال پارک فاتیح از طرف گروه بیمارستان های مدیکال پارک اولین مرکز خدماتی تاسیس شده می باشد که از روز تاسیس تا به امروز دارای تجهیزات پیشرهته و تکنولوژیک، واحد پزشکی جامع و برنامه های کاربردی تشخیصی و درمان ارائه خدمات می نماید.

بیمارستان مدیکال پارک فاتیح یک مرکز درمانی کامل می باشد که با گروه حکیمان مجرب ، پرستاران و کادر متخصص با هدف سلامتی و ایجاد رفاه بیماران خدمات درمانی را ارائه می نمایند.

از نقاط مختلف شهر امکان دسترسی به این بیمارستان موجود می باشد. در طول یک سال گذشته 6000 آنژیو ، 1000 عمل جراحی قلب باز، 1500 عمل جراحی عروق، 5000 عمل جراحی چشم و در کل 17000 عمل جراحی انجام گرفته است که این بیمارستان یک مرجع درمانی مهم در “شبه جزیره تاریخی” می باشد.

بیمارستان مدیکال پارک فاتیح در مکانی به وسعت 6500 متر مربع ساخته شده است که دارای 500 کادر مجرب با ظرفیت 78 تخت بیمار در 7 روز هفته به طور 24 ساعته به فعالیت خود ادامه می دهد.

 

استانبول گوز تپه

مجتمع بیمارستان مدیکال پارک گوز تپه درکه یکی از مهمترین بخش های تجاری مسکونی قسمت آناتولی استانبول می باشد که در بزرگراه اتصالی ای 5 که قسمت اروپا و آناتولی استانبول را به هم متصل می نماید قرار دارد. این مجتمع که در کل به مساحت 36000 متر مربع می باشد تمام ساختمان های موجود در این مکان با دقت و بر نامه ریزی به شکل ساختمان های هوشمند طراحی شده است.

این مجتمع غول پیکر که شامل سه بخش بیمارستان عمومی، بیمارستان سرطان و بیمارستان دندانپزشکی می باشد، اگر که ظرفیت تخت بیمار مورد توجه قرار گرفته نشود به عنوان یکی از بزرگترین بیمارستان های خصوصی ترکیه محسوب می شودو همچنین اولین بیمارستان خصوصی سرطان می باشد.

مجتمع بیمارستان مدیکال پارک گوزتپه دارای 306 تخت بیمار، 11 اتاق عمل و 47 تخت مراقبت ویژه می باشد که به همراه بیش از 150 دکتر و 1000 پرسنل به فعالیت خود ادامه می دهد. بیمارستان مدیکال پارک گوزتپه به جز هموطنان به بیمارانی که از کشور های خارجی مراجعه می نمایند خدمات درمانی را در سطح استاندارد های بین المللی ارائه می نماید. این بیمارستان که با بخش های بیماری های سرطانی، درمان نازایی، کاشت مو ، جراحی قلب و عروق و غیره موفقیت های بسیاری به دست آورده است با بیش از 100 شرکت بیمه خصوصی موجود در کشور و خارج از کشور قرارداد دارد.

خدمات تشخیص بیماری و درمان بیماری های سرطان ، بیماری های ژنتیکی، تشعشع انکولوژی، جراحی سرطان، ژنتیک، طب مکمل، روانشناسی، تغذیه و رژیم غذایی در درمان سرطان و غیره به عنوان بیمارستانی که در سطح استاندارد های جهانی می باشد به شعار ” سلامتی برای همه” به فعالیت خود ادامه می دهد.

در بیمارستان دندانپزشکی نیز: اعمال جراحی ندودنتیک و تمام زمینه های مربوط به خدمات بهداشت دهان و دندان ارائه شده است. علاوه بر اینکه مجتمع بیمارستان مدیکال پارک گوز تپه یکی از مراکز درمانی مهم در ترکیه می باشد به عنوان بیمارستانی که در سطح استاندارد های جهانی می باشد به شعار ” سلامتی برای همه” به فعالیت خود ادامه می دهد.

 

استانبول سلطان قاضی

گروه بیمارستان های مدیکال پارک به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به کیفیت بین المللی برای تمامی قشر جامعه با شعار ” ارائه خدمات برای همه” راه خود را شروع کرده و با کادر متخصص و تکنولوژی مدرن پزشکی در چهار گوشه ترکیه بیمارستان های قابل اعتماد را به انسان ها ارایه می نماید.

بیمارستان مدیکال پارک سلطان قاضی که یکی از مهمترین حلقه های بیمارستان های زنجیره ای مدیکال پارک می باشد به علت اینکه به بزرگ راه نزدیک بوده و خط تراموای موجود می باشد دسترسی به این بیمارستان راحت است. این بیمارستان که از سال 1996 به فعالیت خود ادامه می دهد در سال 2008 عضو گروه بیمارستان های مدیکال پارک شده است.

این بیمارستان با ظرفیت 35 تخت بیمار و 21 اتق بیمار ، اتاق عمل های مجهز و بخش مراقبت های ویژه خدمات تشخیص و درمان را به طور کامل ارائه می نماید.

تمام بخش های درمانی این بیمارستان از جمله بخش های گوش حلق بینی، جراحی سر و گردن، زنان و زایمان، سلامت دهان و دندان، جراحی عمومی، جراحی مغز و اعصاب، بیماری های پوستی و مقاربتی، درمان فیزیکی و توانبخشی، مغز و اعصاب، ارتوپدی و تروماتولوژی، بیماری های چشم، و بهداشت کودکان و بیماری ها ی داخلی و اورولوژی در سطح بالا می باشد.

در بیمارستان مدیکال پارک سلطان قاضی سی تی اسکن، رزونانس مغناطیسی، ماموگرافی و روش گرافیت و تصویربرداری مستقیم استفاده شده، همه خدمات آزمایشگاهی ارائه می شود.

این بیمارستان دارای قرارداد با بیمه شرکت های خصوصی می باشد، افرادی که دارای بیمه تامین اجتماعی، صندوق بازنشستگی و باغ کور هستند ؛ از بخش های درمانی داخلی، اطفال و پزشکی، زنان و زایمان، جراحی عمومی، جراحی مغز و اعصاب، پوست و بیماری های مقاربتی، درمان فیزیکی و توانبخشی، داخلی، چشم، گوش حلق بینی، مغز و اعصاب، ارتوپدی، تروما شاخه اورولوژی و ارائه خدمات جراحی می توانند بهرمند گردند.

بیمارستان مدیکال پارک گوز تپه با حکیمان مجرب و کادر متخصص خود در 7 روز هفته به طور 24 ساعته ارائه خدمات می نماید.

 

ازمیر

بیمارستان مدیکال پارک ازمیر در مکانی به مساحت 46000 متر مربع تاسیس شده است که ظرفیت این بیمارستان 244 تخت می باشد ، 10 تخت بیمار معلول، 29 عدد تخت داخلی- جراحی مراقبت های ویژه، 7 عدد تخت کی وی سی مراقبت های ویژه، 7 عدد تخت کرونر مراقبت های ویژه ، 35 عدد انکوباتور و تخت مراقبت های ویژه نوزادان که در کل 78 تخت مراقبت های ویژه می باشد.

در بیمارستان مدیکال پارک ازمیر 7عدد اتاق عمل جراحی عمومی، 2 عدد اتاق عمل جراحی قلب و عروق ،چهار عدد اتاق زایمان و یک سالن معاینه چشم موجود می باشد. ظرفیت بخش اورژانس بیمارستان 14 تخت بوده ، 9 تخت برای بیمار تحت نظر بزرگسال و 5 تخت تحت نظر کودک موجود می باشد. نه تنها اینکه با دارا بودن به تمام بخش های درمانی یکی از بیمارستان های تکمیل می باشد بلکه یکی از بزرگترین بیمارستان های خصوصی بخش دریای اژه می باشد.

بیمارستان مدیکال پارک ازمیر علاوه بر بخش های ذکر شده دارای بخش های درمانی سطح بالا از جمله سرطان، مغز استخوان و پیوند عضو و میکرو جراحی می باشد. این بیمارستان یکی از مراکز درپیوند مغز استخوان، کبد، کلیه، لوزالمعده، روده کوچک، قلب، پیوند ریه در بزرگسالان و کودکاننه تنها در ترکیه بلکه یکی از مرکز مرجع در سراسر جهان می باشد، با تجهیزات پی ای تی- سی تی و لیناک دارای زمینه خددماتی گسترده در بخش سرطان و تومور شناسی در منطقه دریای اژهبوده و یکی از اهداف این مرکز به کار گرفتن روش گاما نایف در این بیمارستان می باشد.

 

اردو

مدیکال پارک اردو که سیزدهمین بیمارستان گروه مدیکال پارک می باشد به عنوان یکی از بزرگترین بیمارستان های خصوصی منطقه دریای سیاه ارایه خدمات می نماید. این بیمارستان که در مکانی به مساحت 17000 متر مربع که برای افزایش راحتی بیماران به طور افقی طراحی شده است . این بیمارستان در مرکز شهر واقع شده و رفت و آمد به بیمارستان بسیار راحت می باشد.

در چارچوب بیمارستان مدیکال پارک اردو 9 تخت مراقبت های ویژه ، 8 تخت کرونر مراقبت ویژه، 5 تخت کی وی سی، 12 تخت مراقبت ویژه نوزادان، در کل دارای 40 تخت بیمار می باشد یکی از این تخت ها برای کی وی سی و 6 اتق عمل که در کل دارای 165 تخت بیمار می باشد.

بیمارستان مدیکال پارک اردو که دارای بخش های قلب و عروق و کی وی سی می باشد در اتاق ها هرگونه راحتی و رفاه بیماران را در نظر گرفته است. تخت بیماران دارای سیستم اطلاع رسانی پرستار، دسترسی به کامپیوتر و کنترل از راه دور می باشد. بخش عفونی بیمارستان مجزا بوده و تمام موارد ایزولاسیون در این بخش رعایت شده است.

در چارچوب بخش اورژانس برای راحتی بیماران اتاق سی پی آر، اتاق کمک های اولیه، اتاق پانسمان، اتاق تحت نظر تاسیس شده است. علاوه بر اینکه هر یک از اتق های تحت نظر برای مداخله در زمان مناسب دارای مونیتور از طرف قسمت پرستاری می باشند همچنین تمام موارد بهداشتی نیز رعایت شده است.

در بخش قلب و عروق و جراحی قلب و عروق بیمارستان مدیکال پارک اردو برای تشخیص بیماری و درمان بیماری های قلب و سیستم گردش خون با استفاده از تجهیزات تکنولوژی پیشرفته دارای بخش آنژیو به همراه حکیمان مجرب می باشد . آنژیوگرافی عروق کرونر، بالون و استنت روش، انسداد عروق و اختلالات ریتم، در بخش مغز و اعصاب و جراحی مغز و اعصاب با روش های پیشرفته ای از قبیل ای ای جی و ای ام جی تشخیص داده شده و مراحل درمان شروع می شود.

بیمارستان مدیکال پارک اردو دارای تجهیزات پیشرفته از قبیل اسکن رادیولوژی، توموگرافی کامپیوتری، سونوگرافی، ماموگرافی، دانسیتومتری استخوان، فلوروسکوپی و امکانات تصویربرداری رادیولوژی می باشد که در تشخیص و درمان بیماری نقش مهمی را ایفا می نمایند. مخصوصا در مواردی ناراحتی های قلبی که سرعت عمل نقش مهمی در زندگی بیمار دارد به وسیله ابلاغ نتایج از طریق سیستم انتقال پنوماتیکی اطلاعات با سریع ترین روش به بخش مربوطه فرستاده می شود.

بیمارستان مدیکال پارک اردو با گروه دکتران متخصص و کادر مجرب خود به مردم شهر اردو و مناطق اطراف شهر خدمات درمانی ارایه می نماید.

 

سامسون

بیمارستان مدیکال پارک سامسون در مرکز شهرستان آکاتوم در مکانی به مساحت 18600 متر مربع قرار دارد. این بیمارستان با 33 بخش تخصصی، 50 پزشک متخصص و 146 تخت به بیماران ارائه خدمات می نماید.

بیمارستان مدیکال پارک سامسون برای ارایه خدمات به بهترین نحو از لحاظ معماری با حساسیت شدید ساخته شده و دارای ساختمان هوشمند می باشد. این بیمارستان با بخش های جراحی عمومی و داخلی ، بخش اورژانش ، مراقبت های ویژه تمام بخش ها ، درمان نازایی و دندانپزشکی به مردم منطقه دریای سیاه خدمات درمانی با کیفیتی در سطح بین المللی را ارایه می نماید. که به عنوان یک مرکز مرجع در این منطقه می باشد.

برای رفاه بیماران تمامی تخت ها دارای امکانات سیستم اطلاع رسانی به پرستار، دسترسی به کامپیوتر و کنترل از راه دور و سیستم تماس بلو کد می باشند.

یک طبقه از این بیمارستان برای مراقبت های ویژه بزرگسالان و نوزادان تخصیص داده شده است و این بیمارستان اولیت و تنها بیمارستان موجود در این منطقه می باشد که بنا بر این هدف ارایه خدمات می نماید. علاوه بر این هر گونه ناراحتی های عصبی و روحی روانی توسط متخصصان مغز و اعصاب و روانپزشکی به طور سر پایی و یا بستری قابل درمان می باشند. در حین حال با داشتن بخش عمل جراحی قلب و آنژیو یکی از بزرگترین نیازهای مردم منطقه سامسون و اطراف را تامین می نماید.

در بیمارستان سامسون در بخش هاس آزمایشگاه آنژیوگرافی، رادیولوژی و پزشکی هسته ای تجهیزات تکنولوژی پیشرفته و سیستم تصویربرداری پزشکی موجود می باشد. همچنین در بخش جراحی قلب و عروق 8 عدد اتاق عمل و تشخیص و درمان اندوسکوپی موجود می باشد.

بیمارستان مدیکال پارک سامسون با استفاده از روش های تشخیص و درمان پیشرفته از قبیل پی ای تی –سی تی و لینر آکسلراتور به همراه بخش سرطان و تومور شناسی به عنوان یک مجتکع درمانی کامل می باشد.

بیمارستان مدیکال پارک سامسون دارای آزمایشگاه آنژیوگرافی، رادیولوژی و فن آوری سیستم های تصویربرداری پزشکی می باشد. علاوه بر این به همراه بخش های تشخیص و درمان آنوسکوپی برای جراحی قلب و عروق 8 اتاق عمل تخصیص داده شده است. این بیمارستان با کادر مجرب و پزشکان متخصص در 7 روز هفته به طور 24 ساعته ارایه خدمات می نمایند.

 

تارسوس

بیمارستان مدیکال پارک تارسوس که یکی از جدیدترین بیمارستان های گروه مدیکال پارک می باشد در مکانی به مساحت 12000 متر مربع دذ 9 طبقه ساخته شده است. این بیمارستان که در کل دارای 157 تخت بیمار می باشد مجهز به پیشرفته ترین تکنولوژی با 46 تخت مراقبت های ویژه ، 5 اتاق عمل ، 87 تخت ارایه خدمات و 24 تخت تحت نظر که برای بیمارانی که فقط یک روز در بیمارستان بستری خواهند شد تخصیص داده شده است. تمام بخش های این بیمارستان مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات می باشند. بیمارستان با بخش های واحد مراقبتهای ویژه، جراحی قلب و عروق، مراقبت های ویژه کرونری، مراقبت های ویژه نوزادان، مراقبت های ویژه درجه اول و مراقبت های ویژه درجه دوم ارایه خدمات می نماید.

بیمارستان تارسوس که دارای خصوصیت یک بیمارستان عمومی می باشد از هر لحاط مورد ترجیح بیماران می باشد. این بیمارستان دارای خدمات پزشکی در سطح بالا و بخش های خدمات موارد خاص می باشد.

هدف بیمارستان مدیکال پارک تارسوس که ارایه خدمات با کیفیت برای سلامتی بیماران می باشد با 40 دکتر و 150 پرسنل بهداشتی درمانی و به همراه پرسنل و کارکنان بخش اداری در کل با 400 نفر کار خو را شروع کرده است.

بیمارستان مدیکال پارک تارسوس نیز همانند بیمارستان های دیگر گروه مدیکال پارک در راستای شعا (سلامتی برای همه) با بیمه تامین اجتماعی نیز همکاری می نماید. مراجعه کنندگانی که دارای بیمه درمانی تامین اجتماعی می باشند می توانند از خدمات درمانی بیمارستان بهره مند گردند. این بیمارستان علاوه بر بیمه تامین اجتماعی با شرکت های بیمه خصوصی داخل کشور و خارج کشور نیز همکاری می نماید بنابراین مراجعه کنندگان از کشور های همسایه نیز می توانند از این خدمات بهره مند گردند.

منطقه چکور اوا که یکی از منطق مهم تجاری صنعتی و کشاورزی می باشد که در سال های اخیر فعالیت های بسیاری دز زمینه سلامتی و درمان در این منطقه انجام شده است که بیمارستان مدیکال پارک تارسوس نیز در این منطقه واقع شده است . بیمارستان مدیکال پارک تارسوس در چارچوب خدمات گردشگری با ارایه خدمات با کیفیت برای مراجعه کنندگان در منطقه و کشور های همسایه به وجود آوردن توده گسترده ای از مراجعه کنندگان را هدف خود قرار داده است.

 

مدیکال پارک توکات

بیمارستان مدیکال پارک توکات اولین و تنها بیمارستان خصوصی در آن منطقه می باشد که در یک مکان بسته ای به مساحت 6000 متر مربع دارای 20 بخش درمانی و ظرفیت 49 تخت بیمار می باشد.

به ویژه بخش های جراحی مغز و اعصاب، جراحی قلب و عروق، قلب و عروق، مغز و اعصاب، ارولوژی، چشم، گوش، بینی و گلو، زنان و زایمان، ارتوپدی ، بخش های مراقبت های ویژه که با کیفیت استانداردهای بین المللی به عنوان یک مرکز ارجاع عمده برای ساکنین شهر توکات و شهرستان های اطراف می باشد.

بیمارستان مدیکال پارک توکات دارای آزمایشگاه آنژیوگرافی دیجیتال، سیستم های تصویربرداری پزشکی پیشرفته، بخش 6 کابینه فیزیوتراپی 3 اتق عمل که یکی از آنها فقط برای جراحی قلب و عروق تخصیص داده شده است و با کادر مجرب و حکیمان متخصص ارایه خدمات می نماید. تخت های بیماران دارای امکانات سیستم اطلاع رسانی به پرستار، دسترسی به کامپیوتر و کنترل از راه دور می باشند.

در بخش قلبو عروق بیمارستان علاوه بر مداخله و درمان بیماران اورژانس قلب ، آنژیوم، بالن، استنت و باطری قلب در 24 ساعت شبانه روز قابل انجام می باشد.

در بخش جراحی قلب و عروق ، کرونر بای پس ، جراحی دریچه آئورت و جراحی بافت های وریدی انجام می گیرد.

در کلینیک جراحی مغز هر نوع تومور مغزی و عمل جراحی آنوریسم، عمل جراحی دیسک گردن و کمر با روش میکرو جراحی و ایمپلنت ستون فقرات انجام گرفته می شود.

در بخش اورولوژی باه کمک روش پلازموکینتیک برنامه های کاربردی آندوسکوپی اقدامات پروستات داخلی انجام گرفته می شود.

در کلینیک چشم بیمارستان به وسیله روش فاکو هر نوع درمان آب مروارید، بیماری های بخش خلفی چشم، بیماری های مرتبط با خونریزی داخل چشم مانند دیابت و فشارخون بالا با روش آنژیوم و لیزر درمان می شود.

در بخش جراحی عمومی و بیماری های زنان هرنوع روش لاپاروسکوپی، کولونوسکوپی توسط متخصص گوارش گاستروسکوپی، ،متوقف کردن خونریزی قسمت بالا و پایین جی آی اس و هر نوع روش دیگر انجام می پذیرد.

 

مدیکال پارک اوشاک

گروه بیمارستان های مدیکال پارک که مراقبت و خدمات بهداستی با کیفیت را برای اکثریت قشر جامعه ارایه کرده است در سال 2010 بیمارستان مدیکال پارک اوشاک را نیز به لیست بیمارستان های خود اضافه کرده است. این بیمارستان که در مکانی به مساحت 15000 متر مربع ساخته شده است چه از لحاظ ظاهری و موقعیت چه از لحاظ تکولوژی به طور چند منظوره با کیفیت بالا ارایه خدمات می نماید.

در بیمارستان مدیکال پارک اوشاک 7 اتاق عمل(5 برای استفاده عمومی، 1 کی وی سی، 1 اتاق زایمان) ، 32 اتاق مراقبت های ویژه( 7 بیماری های قلب، 3 کی وی سی، 8 پزشکی-جراحیو 14 نوزاد)، اتاق زایمان، بخش اورژانس، رادیولوژی، بیماری های سرایت کننده و آزمایشگاه های بیو شیمی و 99 اتق بیمار موجود می باشد.

در بیمارستان 250 پرسنل و بخش های اورژانس، جراحی مغز و اعصاب، بهداشت و بیماری کودکان ، جراحی اطفال، داخلی، جراحی عمومی، چشم پزشکی، ارتوپدی و تروماتولوژی، گروه زنان و زایمان، قلب و عروق، جراحی قلب و عروق، گوش و حلق، مغز و اعصاب، اورولوژی، بیهوشی و احیا فیزیوتراپی و توانبخشی، بیماری ریوی موجود می باشد.

با در نظر گرفتن اصول اخلاقی و احترام به حقوق بیماران در تمام خدمات مراقبت های درمانی ، خدمات درمانی واجد شرایط را با فن آوری های پیشرفته در بیمارستان مدیکال پارک اوشاک به مراجعه کنندگان ارایه می نماییم.